04

июня

ГУРТ SAHA: С – СТИХІЯ, А – АДРЕНАЛІН, Х – ХАРИЗМА, А – АТМОСФЕРА

 

Інтерв’ю гурт SAHA.  

- Пригадайте той час, коли ви вирішили: хочу бути співачкою! І…що було далі?

Віолета: Я мріяла стати співачкою з дитнистсва. Скільки себе пам‘ятаю, в мене завжди була лише одна мета - бути артистом і дарувати радість людям.

Міліна: Змалечку,я вже була переконана,що буду артисткою,любов до сцени зародилась в мені, завдяки брату Ростиславу.Різні конкурси,концерти,тільки загартовували мене і приносили велике задоволення!А батьки завжди підтримували і це дуже важливо,адже їхня підтримка -велика сила!

Адель: Ще з дитинства я дивилася телевізор і      мріяла так само виступати на великій сцені! Вокалом почала займатися з 3 років, але тоді навіть не підозрювала, що моя мрія здійсниться! Коли я вперше вийшла на сцену емоції зашкалювали , але це було незабутнє відчуття!

- Що найважче на старті кар’єри? Знайти свій репертуар, музикантів, стиль та образ?

Віолета: Найважче - знайти свій репертуар, знайти своє «я». Це не образ, це саме ти і твоя творчість.    Для мене важливо залишатися собою в житті і на сцені, адже я не актор, я хочу віщати людям правду.

Міліна: Важко все,головне не загубити свою унікальність та індивідуальність!

Адель: Нічого не дається просто так! Найважче  для нас с дівчатами на старті кар‘єри було не зламатися! Адже потрібно йти до своєї мети не зважаючи на перешкоди!

- Ви виступаєте як SAHA. Чому саме таке сценічне ім’я?

С - стихія, А - адреналін, Х - харизма, А - атмосфера

- На якому конкурсі/заході ви б дуже хотіли побувати й виступити? Яку статуетку отримати? (У музиці, кіно, як ведуча) 

Віолета: На даний момент конкурси мене трохи виснажили. Я ніколи не розуміла, як можна порівнювати і оцінювати артистів, адже всі вони - особистості, з різними поглядами на світ, у всіх є що сказати... Я хочу існувати окремо від звичних переконань.

Міліна: Для нас з дівчатами,важлива думка наших слухачів,тому найкраща премія,це їхні емоції!

Адель: Для нас з дівчатами найголовніша нагорода це справжня усмішка фанатів, при прослуховуванні наших треків!

- Якби ви були викладачем у вокальній школі/тренером шоу на зразок «Голосу», чому б важливому вчили своїх учнів?

Віолета: Я сама ще вчуся, але одне знаю точно. Творчість - це унікальність. Люди звикли засуджувати те, до чого не звикли. Якщо ви справді творча людина, не бійтеся творити.

Міліна: Саме важливе,щоб артист на сцені був чесним з глядачами!

Адель: Людина на сцені повинна бути оригінальною, а найголовніше щирою! Якщо ти прагнеш чогось досягти, ти маєш працювати через біль та лінь! Тільки так ти зможеш чогось досягти у цій сфері! Також дуже важливо переживати кожну пісню через свою історію!

- Кому зі своїх викладачів вдячні й за що?

Ми вдячні всім, хто вірить в нас, і разом з нами йде до мети, Інні Мошковській, Андрію Французу, нашому хореографу – Антону Онову, і вокальному тренеру – Олі Кононовій.

- Які люди підтримують вас незалежно від зіркового статусу?

Віолета: Звичайно це моя величезна сім‘я. Вони найбільша моя підтримка. Я дуже вдячна їм за віру.

Міліна: Моя сім‘я-моя найсильніша підтримка!Вони завжди поруч зі мною,я дуже вдячна їм за це!

Адель: Моя сама величезна підтримка це рідні, адже тільки вони можу об'єктивно судити! Також міцну підтримку я отримую від дівчат і наших продюсерів і вчителів! Це дуже круто коли ти дійсно можеш покластися на людей і довіриться їм! Я це ціную!

- Коли ви відчуваєте, що готові до змін, то як це помітно зовні? Зміна зачіски, кольору волосся, джинси на сукні й навпаки? Жінки час від часу потребують чогось кардинального…

Міліна: Якщо чесно,мені дуже важко,щось змінювати в собі, ззовні,я ніколи не фарбувала волосся,не робила коротку зачіску,зараз мені так дуже комфортно! Бувають дні ,коли хочеться одягнути сукню,підбори і бути гіпер жіночною!

Адель: Особисто я дуже люблю експерименти із зовнішністю, але іноді це заходить занадто далеко. Наприклад превтілюватися із блондинки в шатенку! Все залежить від скоєнго настрою! Для мене є загадкою як я буду виглядати через місяць!

- Що потрібно групі у наш час, аби бути затребуваними? Їздити на гастролі, збирати зали, підтримувати інтерес до себе фанів? (Епатувати, бути собою, ваш варіант?)

Ми з дівчатами притримуємося думки ,завжди буди собою,бути справжніми!

Звісно ,репертуар,образи,відео кліпи - це все дуже важливо для кожного артиста!

Зараз Україна багата на талановитих людей, тому кожен хоче показати свої здібності! А українському глядачу подобається за цим слідкувати!

- Чому, на вашу думку, зараз популярні різноманітні талант-шоу, реаліті-проекти? Про що це говорить, яку нашу потребу задовольняє? І якщо ти – не фіналіст, це тебе загартовує йти до мрії чи, навпаки, здатися?

Людям подобається слідкувати за різними шоу!А талановитим людям можна показати свої здібності на всю країну!

- Ваші побажання тим, хто робить перші кроки до мрії про велику сцену.

Ставте цілі і йдіть до них,ніколи не здавайтесь!Займайтесь улюбленою справою з любов‘ю!Ніколи не будьте в сірій масі та не бійтеся бути собою! Не зупиняйтеся на 

досягнутому, адже мрії повинні збуватися!

Денис:

1. Денис, як сталося Ваше знайомство з вокалістами групи SAHA і чим Вам запам'яталася кожна з дівчат?

Перше знайомство відбулося в Юрмалі, де я знаходився також з одним з виконавців в рамках конкурсу «Нова хвиля». Кожна з учасниць запам'яталася своєю безп
осередністю, душевною чистотою і щирістю.

2. Який був перший макіяж для дівчат і на який проект?

По приїзду в Україну мені надійшла пропозиція від продюсерського центру «PARADIZ» попрацювати в якості візажиста, а коли приїхав на зйомку я побачив групу SAHA і тоді у мене затремтіли руки від несподіванки зустрічі. Незважаючи на те, що у дівчат був досвід роботи з зірками, наприклад, з Лаймою Вайкуле, у них все також залишалася внутрішня простота і душевна чистота.

3. На якій косметиці Ви в основному працюєте?

Як і у кожного візажиста в арсеналі присутній маса косметики різних брендів, так як один бренд не може вмістити в себе все необхідне. Протягом останніх трьох років віддаю перевагу «Colordance»,косметика походженням з Кореї, яка набирає колосальні обороти в beauty-індустрії. Дана косметика для професійних візажистів і мені дуже допомагає на зйомках, тому як не поступається мультибрендовой косметиці по якості і стійкості.

4. Який найцікавіший і яскравий образ Ви виконували для групи SAHA?

Це був спільний креативний проект, майстер-клас від «Colordance» з темою «Performance show reincarnation», в рамках фестивалю макіяжу і гриму «Ze Brush». Міліна, Адель і Віолетта виступали в якості моделей, а я і ще два візажиста креативили на сцені. Це був наш спільний перший досвід з яскравим креативним чином, так як продюсери групи Андрій Француз і Інна Машковська завжди наполягали на тому, щоб залишати максимально дівочий образ, але вони довірилися нашому професіоналізму і дозволили експерименти з образами. Наша команда і продюсери залишилися задоволені результатами «Performance show reincarnation»!

Цікаві факти про Дениса Морозова!
Отримував освіту в:

 Москві, школа DOLORES

Лондон, школа TONI&GUY

Париж, академія DUCASTEL

Досвід роботи:

Старт з 1999 року!

Париж, 1,8 роки в  Moulin Rouge

Київ-Москва головний стиліст телепроекту «Фабрика Зірок»

Робота з CELEBRITY:

Лара Фабіан, Ніно Катамадзе, Крістіна Орбакайте, Ірина Дубцова, Алла Пугачова, Філіп Кіркоров, Віра Брежнєва, Ані Лорак, гурт «ВІАГРА», гурт «СЕРЕБРО», гурт «НЕАНГЕЛИ»

Медіа:

Телеканал СТБ, Новий Канал – передача «Підйом» в складі з О. Фреймут, С. Притула, О. Педан.

І список можна продовжувати!!!

 

Данная информация взята c сайта apriorimagazine.com.ua