ІСТОРІЯ БРЕНДА

Почалося все випадково зі збігом невипадкових цифр - 09.09.2009.
Дві успішні бізнес-леді і кращі подруги вирішили зайнятися спільною справою для душі, і реалізувати головну ідею - створити косметику, яка допоможе візажистам втілювати у життя найяскравіші і сміливі ідеї, і завжди бути у тренді!
Вони поставили для себе головне питання: «Якою повинна бути косметика, щоб в кадрі, на сторінках глянцю і на екрані все виглядало бездоганно? Тут почалося найцікавіше: спілкування з іменитими візажистами, фотографами, операторами; brain storm як назвати бренд, який повинен бути логотип, упаковка; відвідування різноманітних світових виставок і заходів в б'юті-індустрії; вибір країни і заводу, де виробляти продукт.
Вибір припав на країну-батьківщину пігментів, де мешканок складно уявити без макіяжу, звичайно ж, Корею.
Спочатку нам вдалося створити понад 300 неймовірних відтінків тіней і запустити у виробництво першу партію продукції.
Завдяки кропіткій праці нашої команди, вже зараз асортимент продукції налічує більше 7 000 позицій! На даний момент у нас є все необхідне для втілення фантазій: тональні основи і пудри, підводки для очей, величезна палітра помад, рум'ян, тіней, хайлайтери, м'які кисті з натурального і штучного ворсу, аксесуари і багато іншого, що порадує робочий чемоданчик візажиста і косметичку модниць.
Наш успіх полягає у тому, що нам вдалося створити якісний і безпечний продукт зі стійким ефектом!

Місія компанії - ми вносимо в світ фарби втілюючи найяскравіші і сміливі ідеї!

Наша фішка - виходити за межі палітри!

P.S. Всі фарби ми запустили в нашу продукцію, тому наш «бренд-стиль» чорно-білий ;)

Відкрий для себе професійну косметику

ТМ Colordance!

Наш асортимент - це вражаюча кількість якісних товарів: декоративної косметики, пензлів для макіяжу та аксесуарів до них. Тому саме наш магазин стане справжньою знахідкою як для професійних візажистів, так і для майстрів-початківців. Створіть ще більше яскравих і креативних образів разом з с Colordance!

Чому саме Colordance?

Наша косметика відрізняється стійким ефектом, завдяки якому нанесений макіяж може триматися весь день!

До того ж, користуватися нашими товарами дуже легко. Саме тому вони призначені як для використання в професійних салонах, так і в домашніх умовах.

Косметика для жінки - це не просто сучасна необхідність. Це відображення її внутрішнього світу. Відчувайте, самовиражатися, надихайте себе і навколишній світ собою.

Сьогодні вже не потрібно витрачати час і гроші, безуспішно ходити по магазинам, намагатися знайти якісну, модну і недорогу професійну косметику. На сторінках сайту Colordance є все необхідне для роботи: тональні основи і пудри, величезна палітра помад, неймовірна кількість відтінків тіней і багато іншого.